با ایساتیس دنیای دیجیتال را لمس کنید!

تمام تلاش ما کیفیت بالا، خدمات بهتر و رضایت شما مشتریان گرامی است و مفتخریم که سال ها در کنار شما عزیزان به فعالیت مشغول هستیم.

درباره ایساتیس

شرکت توسعه رایانه ایساتیس به صورت رسمی از سال ۱۳۹۱ در حوزه ی فناوری و اطلاعات شروع به فعالیت کرده و به عنوان یکی از واردکننده ها و توزیع کنندگان محصولات دیجیتال از همان سال های ابتدایی در مارکت شناخته شده است.
 ‌توسعه رایانه ایساتیس دارای مجوز فعالیت سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران است و موفق به اخذ گواهی عضویت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران و همچنین گواهی عضویت انجمن واردکنندگان کالا و تجهیزات رایانه ای شده است.توسعه رایانه ایساتیس دارای پروانه ی کسب از اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران، اتحادیه کشوری صنف کسب و کارهای مجازی و اتحادیه صنف دستگاه های مخابراتی، ارتباطی و لوازم جانبی می باشد ودر چند سال اخیر با ثبت گارانتی خود به نام ایساتیس در حوزه خدمات و سرویس دهی به مشتریان نیز مشغول به فعالیت است و مورد تایید سازمان حمایت از مصرف کنندگان قرار گرفته است.
 گارانتی ایساتیس برای بهبود خدمت رسانی و دسترسی بهتر برای مشتریان خود علاوه بر شهر تهران٫ دراستان های خوزستان(اهواز)، اصفهان، آذربایجان شرقی(تبریز) و خراسان رضوی(مشهد) نیز دفتر خدمات گارانتی تاسیس نموده است.
این شرکت در سال های ابتدایی تاسیس خود با فعالیت در حوزه ی واردات و تأمین قطعات کامپیوتر و لپ تاپ توانست در مارکت جایگاه محکمی برای خود بنا کند و در ادامه با فراگیر شدن لپ تاپ، موبایل، تبلت، رایانه های یکپارچه(آل این وان)و... در بازار جهانی به وارد کردن آن ها روی آورد و تا کنون با کمپانی های مطرح دنیا مانند دل،لنوو،اچ پی و ایسر همکاری  کرده است .
تمام تلاش ما کیفیت بالا، خدمات بهتر و رضایت شما مشتریان گرامی است و مفتخریم که سال ها در کنار شما عزیزان به فعالیت مشغول هستیم.